O nás

Jmenuji se MUDr. Kristina Potúčková a má práce je mým posláním.

Po absolvování státní zkoušky jsem nastoupila v nemocnici Boskovice, kde jsem působila dva roky jako dětský lékař. Poté absolvovala stáže na odděleních perinatologie, otorinolaryngologie, dermatovenerologie,  chirurgie, psychiatrie, ortopedie, anesteziologie, infekčního oddělení a roční pobyt na akreditovaném pracovišti praktického dětského lékaře. V listopadu 2010 jsem složila atestační zkoušku II.stupně na katedře praktického dětského lékařství v Praze. Poté jsem nastoupila jako dětský lékař do ordinace MUDr. Aleny Kovářové v Bohunicích, kde jsem pracovala do roku 2022. Pravidelně jsem sloužila služby lékařské první pomoci v dětské nemocnici v Brně.

Slečna Adéla Perničková zajišťuje potřebnou administrativní činnost, bude s vámi komunikovat ohledně objednání na konkrétní termíny, zpracovávat zdravotní dokumentaci a spolupodílet se na plynulém chodu ordinace.

Na konci roku 2022 přebírám ordinaci po paní doktorce Daniele Churé, která bude dále fungovat pod názvem Dětský lékař Brno. Provoz ordinace bude zahájen 2.1.2023.